Satılık Pomeranian Boo Fiyatları 2022

Pomeranian Boo ırkı köpeklerin satış fiyatları diğer popüler birçok köpek ırkına göre daha yüksektir. Genel olarak insanların, pomeranian ırkı köpeklerin fiyatlarına bakmaksızın sahiplendiklerini gördük. Bunun en büyük nedeni ise bu köpeklerin oldukça şirin ve sevimli olması. Sizler için pomeranian ırkı köpeklerin ortalama sayış fiyatları hakkında araştırma yaptık. Bir çok köpek üreticisi ve petshop ile yaptığımız görüşme sonrasında en doğru fiyatları sizler için bulduk.

Pomeranian ırkı köpekleri başlıca 2 sınıfa ayırmak mümkündür. Bunlar saf dediğimiz ve ırkın genel karakteristik özelliklerini tamamen taşıyanlar ve her ne kadar pomeranian olsa da melez olanlar. Herhangi bir saflık garantisi verilmeden satılan melez pomeranian Boo’lar 750 dolardan (6.000 TL) başlayan fiyatlar ile satılmaktadır. Bunun yanında 5.000 dolara kadar fiyatlarda yükselme görülmektedir. Kısacası pomeranian Boo 2022 yılı fiyat aralığının 6.000 TL ile 15.000 TL aralığında olduğunu ifade etmek mümkündür.

Pomeranian Boo Olması Gereken Fiyatlandırma

Bu cins köpeklerin satış fiyatının yanında bir de satılması gereken fiyatlandırma bulunmaktadır. Yapılan araştırma sonrasında satılması gereken fiyatlandırmanın 8.000 TL ile 15.000 TL aralığında olduğu görülüyor. Bu fiyat aralığı bu ırkın çok az bulunduğu döneme göre yapılmıştır.

En yüksek fiyattan pomeranian cinsi köpekler, fenomen olmuş durumdadır. Herkes tarafından bilinmekle birlikte, bu yüksek fiyatların herkes tarafından kabul gördüğü ifade ediliyor. Aynı zamanda sosyal medya hesaplarında, bu cins köpeklerinin fotoğraflarını paylaşan bir çok köpek dostu kişi vardır. Aynı zamanda bu sayede takipçi sayısını yükselterek, reklam alma yolunu izleyen kişiler olduğunu da ifade etmek gerekiyor.

Pomeranian Köpek Fiyatlarının Nedenleri?

Bir diğer merak edilen konu ise, bu ırka mensup köpeklerde neden bu kadar fiyat farkı olduğu ile alakalıdır. 6.000 TL’ye satılan pomeranianın düşük fiyatlı olması nedeni küçükken orijinal olup olmadığının tam olarak anlaşılamaması ile alakalıdır. Bu konuda tam olarak bir garanti verilemediği için düşük fiyata satılarak elden çıkarma işlemi yapılmak istenmektedir. Bu ırkın satışını yapan kişilerden, satın alma işlemi esnasında birkaç belge talep etmeniz doğru olacaktır. Eğer satıcı sizlere bu belgeleri sunmaz ise, satın alma işlemi yapmamanız daha mantıklı olacaktır. Aksi halde mağdur taraf olabilirsiniz.

  • Satın alma işlemi esnasında, satıcı kişiden referanslarını öğrenmeniz çok önemlidir.
  • Ticaret esnasında, satış yapan kişinin sunağı belgelere kesinlikle önem vermeniz gerekiyor.
  • Müşterilerin satıcı hakkında yaptıkları yorumlara dikkat etmeniz de son derece önemlidir.

Pomeranian Satın Alınırken Bilinmesi Gerekenler?

Satın alırken dikkat etmeniz gereken tek nokta köpeğin cinsi değildir. Bu cinsin satışı çok fazla yapıldığı için türüne, yaşına, saf kanlığına dikkat etmeniz gerekir. Aksi halde orijinal hayvan sahiplenme hayalleriniz suya düşebilir.

Satın alma işlemlerinde alacağınız köpeğin yaşına dikkat etmeniz son derece önemlidir. İdeal yaş aralığı 6 ile 8 hafta arası olarak belirlenmiştir. Köpekler bu süreçte anne sütünü bırakır ve çevresine karşı olan ilgisi gelişir. Bu sayede hem onun yaşamsal faaliyetlerine saygı göstermiş olursunuz hem de size daha uyumlu olmasını sağlarsınız.

Satın alma işlemi için en uygun zamanı beklemeniz son derece önemlidir. Kış mevsiminde piyasaya araştırma yaparsanız, düşük fiyata almanız çok daha kolay olacaktır.

Pomeranian cinsi tek tür olmadığı için araştırma yapmanız çok daha doğru karar vermenize yardımcı olacaktır.

Sahipleneceğiniz köpeği, sahiplenme amacınıza ilk olarak karar vermeniz gerekir. Eğer çiftlik kurmak ve satış yapmak için satın alma yapıyorsanız, lekesi olmayan, güzel renklere sahip köpek almanız gerekir. Bu sayede daha yüksek fiyata satış yapabilirsiniz. İnsanlar farklı olan şeyleri satın alma eğilimi gösterirler. Bu nedenle satın alırken, size yoldaş mı yoksa kazanç kapısı mı olacağına karar vermeniz önemlidir.

Pomeranian Boo fiyatları hakkında sizlere detaylı açıklamalarda bulunduk. Aynı zamanda satın alma işlemleri esnasında, daha iyi bir satın alma yapabilmeniz için bazı ipuçlarını aktardık.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu